تکنسین ان ال پی

 

فصول استاندارد در مقطع تکنسین برنامه ریزی عصبی کلامی:

- قوانين و پيش فرضهاي اين علم و آشنايي با ضمير ناخودآگاه اين ابر كامپيوتر درون و نحوه برنامه ريزي آن:

 در اين مبحث علاقمندان با قوانين، وظايف و همچنين نحوه عملكرد ذهن و ضمير ناخودآگاه آشنا شده و تحولي عظيم در نظام باورهاي خود را بوجود مي آورند. همچنين در اين قسمت با قوانين و پيش فرضهاي اين علم آشنا شده و ياد مي گيرند كه قوانين ان ال پي چيزي جز اجراي عملي قوانين زندگي نمي باشد.

بخش تخصصي ارتباطات موثر :

در اين دوره فارق التحصيلان قادر به برقراري ارتباطي موثر و نفوذ در دلها و درك شخصيت مقابل و همچنين درك افكار از روي حركات مخاطبين بوده و با شناخت كاملي از مخاطب خود مي توانيم  گام موثري را در برقراري ارتباط با وي برداريم. اين دوره شامل ده ها تكنيك بوده كه هر كدام ازآنها ميتواند تحولي بنيادين را در زندگي حاصل نمايد. ياد مي گيريم كه چگونه حريم حفاظتي ضميرناخودآگاه را بشناسيم و هيچگاه به اين حريم تجاوز ننماييم، قسمتي از مهندسي معكوس حركات ورفتار و زبان بدن را ياد ميگيريم . شخصيت شناسي افراد و همچنين تشخيص منظور مخاطبين خود را از روي حركت مردمك چشم فرا ميگيريم كه خود تحولي عظيم در شناخت مخاطبين خود مي باشد.باشناسايي نوع كلام و متا مدل ها ميتوان تاثير پذيري خود را در مخاطب بالابرده و به عكس تاثير پذيري از محيط را به حداقل برسانيم. به طور كلي در اين مبحث ياد ميگيريم كه به ضمير ناخودآگاه افراد پيامي فرستاده مبني بر اينكه ما هم مانند تو فكر مي كنيم و داراي نقاط مشترك بسياري مي باشيم، در اين صورت است كه تاثير گذاري روي افراد بسیار افزايش داشته و باعث ايجاد اعتماد و اطمينان در مخاطبين خود مي شويم كه اين روش خود داراي تكنيك هاي بسيار موثر و كاربردي است و اين دوره به صورت اختصاصي براي تمامي مديران عالي رتبه و روسا در كشورهاي مختلف جهان آموزش داده مي شود.

- بخش شگفت انگيز و موثر هدفسازي:

در اين دوره دانشجويان بصورت عملي خواهند آموخت كه چرا به اهداف خود دست نمي يابند و يا دير به هدف ها مي رسند، ما ياد مي گيريم با برقراري ارتباطي تنگا تنگ  با ضمير ناخودآگاه موانع دروني را براي رسيدن به اهداف پيدا نموده و با برنامه ريزي هاي ذهني و چندين تكنيك موثر اين موانع را از سر راه خود برداريم و توسط قدرت تجسم خلاق خود و امواج ذهني، خود را در رسيدن به اهداف ياري نماييم. با فراگيري اين دوره مي توان به جرات گفت به 97% اهداف خود خواهيم رسيد حال هدف هرچه مي خواهد باشد. اين دوره نيز توسط مديران و كارشناسان برنامه ريزي عصبي كلامي در خصوص نيل به اهداف و پروژه ها در تمامي شركت ها و مراكز صنعتي به تمامي پرسنل آموزش داده مي‌شود و بعد براي خلق تمامي پروژه ها علاوه بر سيستم‌هاي موجود پرسنل از نيروهاي دروني خود نيز بهره خواهند برد و سرعت رسيدن به اهداف تا چندین برابر افزايش پيدا خواهد نمود كه البته ايجاد انگيزة مضاعف شرط اول اين امر مي باشد.

-  بخش  موثر و علمي تكنيكهاي كاربردي NLP :

در اين بخش دانشجويان با تكنيك هاي فوق‌العاده‌اي مبتني بر روانشناسي نوين آشنا شده و با به كار گيري اين تكنيك‌ها مي‌توانند به عنوان يك مشاور در تمامي زمينه‌ها مشغول به فعاليت شوند. برخي از اين تكنيك‌ها عبارتند از : خاطره زدايي و جايگزيني خاطرات بد، ترك عادت هاي مزاحم، درمان استرس، تنبلي و اضطراب و نگراني، فن بيان و سخنراني در جمع، شرطي سازي ساده، شرطي سازي كامل و شرطي سازي معكوس و بسياري از تكنيكهاي منحصربه فردي كه تنها در دوره هاي علمي و استاندارد ان ال پی امکانپذیر می باشد.

 

 


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

Related Articles